Project Description

Continuo Theatre – Loď / A Boat
2016-08 / Malovice, Švestkový Dvůr

[CZ] Napsat byť jen krátký komentář k divadelní hře Loď / A Boat divadla CONTINUO Theatre je pro mě těžké, protože něco takového se prostě musí zažít na vlastní kůži. V průběhu uplynulých tří týdnů jsem s nimi strávil skoro týden a čím víc se blížilo datum premiéry, tím víc jsem se těšil. Ono vůbec dokumentovat proces zkoušek, příprav a potom odehrání divadelní hry je jednoduše radost, tím spíš, když jsem viděl premiéru i derniéru.

Potkal jsem kupu talentovaných mladých lidí z celé Evopy a smekám klobouk před tím, co společně se stálými členy divadla během tohoto letního projektu dokázali. Pokusil jsem se fotkami zachytit alespoň zlomek té atmosféry a tak doufám, že při jejich prohlížení párkrát zatajíte dech, stejně jako se to stalo mě, když jsem byl s nimi.

Recenze: iDnes.cz, ČT24

[EN] It’s very difficult to write even just a short comment to the play Loď / A Boat performed by CONTINUO Theatre, because some things are simply meant to be experienced in person. During the past three weeks I’ve spent almost a week with this group and the more the premiere date has approached, the more I’ve been excited about it. To document the process of rehearsing, stage preparing and then first show is simply a joy. It was even better because I had a chance to see both the premiere and the dernière.

I met a bunch of very talented young people from across the whole Europe and I absolutely admire the work they managed to do during this summer project. With my photos I tried to capture at least a fraction of the atmosphere. I’d be very happy, if they took your breath away in the same way it happened to me during the show.


Invalid Displayed Gallery