Project Description

Ivča & Pavel
10.9.2016 / Lysá nad Labem

U většiny svatebních hostin mám místečko někde vzadu, stejně pořád někam odbíhám a udržuju si přehled, takže je to pro mě ideální pozice. Občas se taky stane, že na mě při spěšném plánování zapomenou a já si místo vymyslím a najdu operativně, ale u Ivčy s Pavlem se mi stalo, že jsem seděl v čele hostiny po boku rodiny! A protože ženich se živí psaním, napsali o mě ještě stránku do svatebních novin, v tu chvíli mi fakt už spadla čelist. Doufám, že Vám všechny střepy z toho dne – ať už z nádobí nebo zadního skla auta 🙂 – přinesou hodně štěstí a radosti!

Dobrý fotograf se pozná na první pohled, stačí se podívat na jeho fotky. Skvělý fotograf se hledá ale mnohem hůř. Tam je potřeba poznat jeho osobnost a zjistit, jaký je člověk.

Karel nás ihned zaujal nejen svými fotkami, ale také svým citlivým a sympatickým přístupem ještě před naším prvním setkáním. Po setkání tváří v tvář už jsme si byli jisti, že právě jeho na svatbě chceme.

Na svatbě samotné nám Karel pomohl navodit tu správnou atmosféru a udržet pozitivní náladu. Všechno skvěle zorganizoval, a když chtěl nenápadně fotit, prostě nějakým zázrakem zmizel.

U předávání fotek jsme se nestačili divit, jak dokonale se Karlovi podařilo zachytit úžasnou atmosféru, kterou jsme tam měli. Na fotkách nejsou žádné křečovité pózy, Karel prostě fotil to, co se dělo, a snímky jsou proto krásné a přirozené. I díky němu budeme na tento den nadšeně vzpomínat do konce svých životů.

Karel není dobrý fotograf, Karel je skvělý fotograf, a to nejen kvůli svému talentu, ale hlavně díky tomu, že je také skvělý člověk.

Pavel & Ivča