Project Description

Eva & Petr
1.4.2016 / Praha, Černý Most; Radonice

Svatba, která se koná 1. dubna může být všelijaká, jenom ne nudná. V praxi to vypadá tak, že může půl dne pršet a půl dne svítit sluníčko. Můžeme projít nákupním centrem a při pokusech o pár fotek zároveň utíkat před ochrankou, po čemž můžeme najít obří srdce ve středisku pro darování krve (velké díky místním hodným lidem). No a po obřadu může přijít popřát i samotný otec Fura (který tam ovšem může být tak nějak celou dobu). Jak říkám, svatba 1. dubna může být jakákoli, jenom ne nudná. Tímto bych rád popřál novomanželům, aby přistupovali ke každému dni jejich života s vážností, s jakou přistupovali ke dni jejich svatby :).

Je skvělý, když svatební fotky překonají vaše očekávání a nadšení z nich s Vámi sdílí i fotograf :). Přesně to jsme zažili s Karlem, který miluje svoji práci, vždy hledá za fotkou konkrétní příběh a i díky tomu se s námi s nadšením vrhnul do netradičních situací, kdy jsme získali nejen krásné snímky, ale i skvělé zážitky.

Nejenom, že je Karel výborný a talentovaný fotograf, ale je to i skvělý a poctivý člověk, se kterým si navíc Váš nejdůležitější den v životě i skvěle užijete a budete na něj celý život vzpomínat. K tomu samozřejmě získáte i nádherné fotky, se kterýma se budete rádi i po letech chlubit :). Karle, na stříbrnou svatbu s tebou rozhodně zase počítáme 😉

Eva & Petr