Chcete svatbu s Karlem?


Ne, nebojte, není to žádost o ruku. Jmenuji se Karel a jsem svatební a reportážní fotograf. Miluju focení a baví mě pomocí fotek vyprávět příběhy. Takže jestli chcete, moc rád budu vyprávět i ten Váš.

Mým domovem je Praha, nicméně fotím bez omezení po celé ČR a milerád za Vámi vyrazím také kamkoli po světě. Po focení a muzice je totiž mojí další oblíbenou činností právě cestování.

Karel Fořt
Je skvělý, když svatební fotky překonají vaše očekávání a nadšení z nich s Vámi sdílí i fotograf :). Přesně to jsme zažili s Karlem, který miluje svoji práci, vždy hledá za fotkou konkrétní příběh a i díky tomu se s námi s nadšením vrhnul do netradičních situací, kdy jsme získali nejen krásné snímky, ale i skvělé zážitky.Nejenom, že je Karel výborný a talentovaný fotograf, ale je to i skvělý a poctivý člověk, se kterým si navíc Váš nejdůležitější den v životě i skvěle užijete a budete na něj celý život vzpomínat. K tomu samozřejmě získáte i nádherné fotky, se kterýma se budete rádi i po letech chlubit :). Karle, na stříbrnou svatbu s tebou rozhodně zase počítáme ?

Eva & Petr
Mít na svatbě Karla byl vůbec jeden z našich nejgeniálnějších nápadů ? Náš den byl hodně netradiční, poněkud šílený a neuvěřitelně kouzelný a úžasný, asi tak, jak by se od Říše Divů dalo očekávat.. A upřímně jsme moc nevěřili tomu, že by bylo možné celou tu atmosféru zachytit přesně tak, jak jsme ji v tu chvíli viděli a prožívali. Karel nás přesvědčil o opaku ? Nejen že se mu to vážně podařilo a měl pro nás ty nejúžasnější fotky, jaké si jen dovedeme představit, ale hlavně to celé opravdu pochopil, byl s námi na stejné vlně, a díky tomu jsme neměli pocit, že někde pózujeme pro cizího člověka, ale že tam s námi je jeden starý dobrý kamarád navíc a sem tam nám cvakne nějakou momentku ? a tenhle pocit byl snad ze všeho úplně nejdůležitější. Děkujeme ti, Karle, ještě jednou a moc a moc! A doufáme, že se brzo někde zase potkáme ?
Iva & Radek
Celý prosinec a leden jsem brousila po internetu a hledala dobrého fotografa na naši svatbu. Když jsem viděla tvoje fotky, hned mi padly do oka, protože se mi na nich líbila bezprostřednost a momentky. (první myšlenka v hlavě byla – Praha? tak ten by určitě nedojel ? ) jaká byla radost, když si nám odepsal, že přijedeš rád. Hodně lidí po svatbě říkalo, že o tobě celý den nevěděli, a že máme jedny z nejhezčích fotek co kdy viděli, myslím že právě proto, že umíš fotit v pravé chvíli na pravém místě, a lidé jsou na fotkách vystiženi, přesně takoví, jací jsou ve skutečnosti. Proto jsme rádi, že si mohl být na naší svatbě právě ty, a celou tu barevnou krásu, radost a smích si nám schoval napořád do jednoho alba. A vždycky když tohle album otevřu, tak mě krásně zahřeje na duši. děkujeme a vřele doporučujeme všem, co budou mít svatbu…
Eliška & Michal

Fotím reportážním stylem a v průběhu dne se snažím (až na výjimky jako je skupinové focení) být co nejméně vidět. Mým cílem je zachycovat emoce a atmosféru celého dne. Podívejte se na moje portfolio, jestli by se Vám takové fotky líbily.

Strávíme společně jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života a já chci být nejenom Váš fotograf, ale taky parťák. Proto se se snoubenci vždy před svatbou alespoň jednou scházím, poznáme se a zjistíme, zda si navzájem sedíme.

 

Svatby fotím od ranních příprav až po večerní zábavu. V rámci tohoto focení ode mne dostanete:

  • Předsvatební setkání
  • Celý den mého focení
  • 300+ krásných fotek (vše po úpravě)
  • USB flash disk s fotkami v plném rozlišení
  • Optimalizovanou verzi fotek pro online sdílení a rychlé prohlížení
  • Soukromou online galerii (na 1 rok)

 

Cena focení je individuální a vždy závisí na Vaší představě.

Napište mi a milerád s Vámi vše proberu či zodpovím jakékoli dotazy.